سرما بازار

به سایت سرما بازار خوش آمدید

تبلیغات

امروزه وقتی صحبت از برنامه بازاریابی برای یک کسب و کار می‌شود حضور آنلاین آنها به یک مسئله ضروری بدل می‌شود چراکه کاربران هدفمند زمان زیادی را در سایت های تخصصی سپری می کنند.

چیزی که سایت سرما بازار را تبدیل به فضایی فوق العاده برای حضور کسب و کار های حوزه سیستم های برودتی به خصوص کولر خودرو می کند این است که همه مخاطبان سرما بازار یا به دنبال لوازم یا قطعات کولر هستند و یا بدنبال تعمیرکار و سرویس کار حرفه ای می گردند.  این ویژگی می تواند نتایج موثری را برای کسب کار شما در بر داشته باشد .

تبلیغات بنری یکی از موثر ترین روش های تبلیغاتی برای ارائه خدمات یا محصولات شما می باشد که می توانید در مدت زمان کوتاهی مشتریان خود را چند برابر کنید. از مزایای تبلیغات بنری در سایت سرما بازار می توان به موارد زیر اشاره نمود

  • تبلیغات بنری برای فروشندگان محصولات و ارائه کنندگان خدمات و تعمیرکارانی که می خواهند نام و برند آنها در فضای آنلاین دیده شود بسیار کاربردی است.
  • با این روش تبلیغاتی مخاطبانی که می‌خواهید را در منطقه کاری خود هدف بگیرید و به خریداران و مشتریان فعال دسترسی پیدا کنید تا بتوانید بیش از پیش محصولات و خدمات خود را به دیگران معرفی نمایید.
  • با تبلیغات در سایت سرما بازار در حوزه تخصص و محدوده فعالیت خود در میان دیگر اهالی فن بیشتر به چشم بیایید.

هزینه ماهیانه تبلیغات در سایت سرما بازار

بنر در ستون سمت چپ صفحه اصلی به ابعاد (260*480)    مبلغ 300،000 تومان

بنر در وسط صفحه اصلی به ابعاد (728*90)  مبلغ 400،000 تومان

بنر در انتهای صفحه اصلی به ابعاد (728*90)  مبلغ 200،000 تومان

برگشت به بالا